مطالب تفریحی، سلامت،معما، بیوگرافی و تصاویر هنرمندان

مطالب تفریحی، سلامت،معما، بیوگرافی و تصاویر هنرمندان,مطالب طنز,سرگرمی,پزشکی,سبک زندگی

مجله تفریحی – خواص درمانی عسل

مجله تفریحی نمکستان : خواص درمانی عسل اگرقادر باشید که خونریزی از زخم را بند بیاورید تا از ورود باکتریها به داخل زخم پیشگیری کنید از این به بعد کار آسان..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص روغن گلرنگ+چربی سوز فوق العاده

مجله تفریحی نمکستان : روغن گلرنگ از گیاه گلرنگ استخراج می شود که دارای رنگ زرد و نارنجی گاهی مایل به قرمز است که برخی از آن برای رنگین کردن خوراکی ها از آن ..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص میوه ی طالبی+میوه ی سرشار از ویتامین برای تابستان

مجله تفریحی نمکستان : اگر این روزها سری به بازار میوه و تره بار زده باشید می‌بینید که دیگر میوه‌ها از فقط سیب و مرکبات به میوه‌های رنگارنگ و ریز و درشت ت..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص شیر شتر +فواید خوردن شیر شتر برای بیماری های قندی

مجله تفریحی نمکستان : در این مطلب قصد داریم از ویژگی های مثبت مصرف شیر شتر برایتان بگوییم این شیر خاصیت ها و ارزش تغذیه ای زیادی برای درمان امراض ق..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص معجزه آسای آلوئه ورا!!!

مجله تفریحی نمکستان : خواص معزه آسای آلوئه ورا!!! یک جراح روسی با استفاده از آلوئه ورا، نوشیدنی معجزه آسایی را برای بهبود و تقویت بینایی و دید چشم به بیما..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص کرفس+فواید خوردن کرفس برای سلامتی

مجله تفریحی نمکستان : کرفس در کنار تمام خواص دارویی و سلامتی که دارد، یکی از بهترین مواد غذایی برای کاهش وزن اصولی محسوب می شود. خواص کرفس+فواید خورد..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص هندوانه +طب سنتی+خواص درمانی هندوانه

مجله تفریحی نمکستان : متخصص طب گیاهی با اشاره به خواص درمانی هندوانه، گفت: این میوه قند خون را تنظیم کرده و سبب رقیق شدن خون، تقویت کلیه و کبد می‌شود..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص الو بزغان+الو بزغان وکاهش دیابت+عکس

مجله تفریحی نمکستان :   آلو برغان یکی از کم‌کالری‌ترین و پرخواص‌ترین میوه‌ها است که در تهیه بسیاری از غذاها نیز از آن استفاده می‌شود. به گزا..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص روغن پالم+ گران شدن تعرفه روغن پالم باعث کنترل مصرف آن شده است

مجله تفریحی نمکستان : خواص روغن پالم+ گران شدن تعرفه روغن پالم باعث کنترل مصرف آن شده است رئیس دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: گران شدن تعرفه روغن ..

ادامه مطلب

مجله تفریحی – خواص پیاز برای سلامتی+شب داخل جورابتان پیاز بگذاری!

مجله تفریحی نمکستان : اگر چه هر کسی به کانالهای انرژی و طب چینی اعتقادی ندارند، حقیقت این است ک که همه به طور مستقیم به سیستم عصبی متصل هستند و همه این م..

ادامه مطلب