مطالب تفریحی، سلامت،معما، بیوگرافی و تصاویر هنرمندان

مطالب تفریحی، سلامت،معما، بیوگرافی و تصاویر هنرمندان,مطالب طنز,سرگرمی,پزشکی,سبک زندگی

گت بلاگز مدل مجله تفریحی – مدل لباس مجلسی 1395 + مدل لباس مجلسی دخترانه 2016

مجله تفریحی نمکستان :

مدل لباس مجلسی 1395 + مدل لباس مجلسی دخترانه 2016

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”مدل لباس مجلسی 1395 + مدل لباس مجلسی دخترانه 2016″ مدل های جدید و شیک لباس مجلسی امروز در سایت کافه سون.نت قشنگترین ها و بهترین مدل های لباس را از ما بخواهید.

لباس مجلسی|لباس شب

شخصیت شناسی از روی لباس افراد انتخاب لباس به ندرت می‌تواند بی‌غرض باشد، رازهای درون‌مان در نوع پوشش‌مان مشخص می‌شود. خانم کوکو شنل گفته است که «اگر خانمی بد لباس بپوشد، خود لباس است که به چشم می‌آید اما اگر او بی‌عیب و نقص لباس بپوشد، خود اوست که به چشم می‌آید.» خب، حالا فکر می‌کنید لباس‌های‌تان چه چیزی در مورد شما می‌گویند؟ برای پیدا کردن معنی پنهانی در طرز لباس پوشیدن‌تان به سؤال‌های زیر جواب دهید: ۱٫شما دیرتان شده و بسیار عجله دارید، چه لباسی را از کمدتان بیرون می‌کشید؟ یک شلوار و یک بلوز آستین کوتاه یک بلوز دکمه‌دار رسمی با کت و شلوار یک پیراهن یک تی‌شرت بامزه با شلوار جین انتخاب گزینه یک نشان می‌دهد که راحتی برای شما مهم‌تر است تا اینکه دیگران چه فکری می‌کنند. انتخاب گزینه ۲ نشان‌دهنده این است که شما همیشه به آراسته بودن خود اهمیت می‌دهید و فردی منضبط هستید. انتخاب گزینه ۳ نشان‌دهنده آن حس زنانگی است که در شما بسیار بارز است و در نهایت با انتخاب گزینه ۴ نشان می‌دهید که شاد بودن و لذت بردن از چیزی که می‌پوشید برای شما بسیار مهم است.

شما تصمیم می‌گیرید از رنگ‌های ملایم استفاده کنید، پس رنگ … را انتخاب می‌کنید.

مدل لباس مجلسی ۲۰۱۶ | مدل لباس مجلسی ۱۳۹۵

انتخاب رنگ بنفش : نشان‌دهنده روحیه لطیف و حساس شماست. نتخاب رنگ مشکی : نشان‌دهنده باوقار و تا حدی جدی بودن شماست. انتخاب رنگ خاکستری : نشان‌دهنده آرام و با متانت بودن شماست. انتخاب رنگ قهوه‌ای : نشان‌دهنده روحیه پرانرژی و پرتکاپوی شماست.

همیشه در محل کار … می‌پوشید شلوار جین جامه بلند لباس براق لباس رسمی

گزینه۱: راحتی خودتان مهم‌تر از هر چیز دیگری است. گزینه۲: دل‌تان نمی‌خواهد مورد توجه باشید و ترجیح می‌دهید  به  حال خودتان باشید. گزینه ۳: دوست دارید به شدت مورد توجه باشید و جلب توجه کنید و همه در مورد شما صحبت کنند. گزینه۴: با وقار و جدی بودن در کار برای‌تان مهم‌ترین مسئله است. ۴٫برای شما لباس به معنی: کاربردی و راحتی نماینده شخصیت شما شایسته شما شاد کردن و لذت بردن

لباس مجلسی جدید|لباس مجلسی بلند

—–

مدل لباس مجلسی,لباس مجلسی 1395,مجلسی 1395 +,1395 + ,مدل 1395 +,مدل مجلسی,+ مدل لباس,لباس + مجلسی,1395 مدل لباس,مجلسی مدل,مدل لباس مجلسی 1395 +

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: