مطالب تفریحی، سلامت،معما، بیوگرافی و تصاویر هنرمندان

مطالب تفریحی، سلامت،معما، بیوگرافی و تصاویر هنرمندان,مطالب طنز,سرگرمی,پزشکی,سبک زندگی

گت بلاگز لاک مجله تفریحی – لاک ناخن دیزاین 2016 ست شده با رنگ سال 1395

مجله تفریحی نمکستان :

لاک ناخن دیزاین 2016 ست شده با رنگ سال 1395

امروز در سایت کافه سون.نت ببینید”لاک ناخن دیزاین 2016 ست شده با رنگ سال 1395″ مدل های جدید لاک و دیزاین ناخن ست شده با رنگ سال جدید

لاک ناخن 1395|لاک ناخن2016

nail_designs_cafeseven.net_

nail_designs_cafeseven.net_2 nail_designs_cafeseven.net_3

هنگام تصمیم گیری ابتدا نباید بپرسی، از این كار چه نفعی عایدم خواهد شد؟ پرسش درست این است كه : چه كاری به نفع همه است؟ خانه زمانی مستحكم خواهد شد كه همة دیوارهایش استوار باشند.

nail_designs_cafeseven.net_4

هنگام تصمیم گیری ابتدا نباید بپرسی، از این كار چه نفعی عایدم خواهد شد؟ پرسش درست این است كه : چه كاری به نفع همه است؟ خانه زمانی مستحكم خواهد شد كه همة دیوارهایش استوار باشند.

nail_designs_cafeseven.net_5

نگذار افكار و ذهنیاتت به صورت عادت درآیند. سعی كن هرگز در جا نزنی.هر روز از زاویه ای تازه به كارها نگاه كن. زندگی یك صحنة پر از ماجراست. به اطرافت نگاه كن: نشانه های زیبایی وجود دارند كه به كشفیات تازه اشاره می كنند.

قبل از انجام هر كار مهمی، اول ببین چه احساسی نسبت به انجام آن داری. آیا آن كار را مهم می دانی؟ آیا واقعی به نظرت می رسد؟

nail_designs_cafeseven.net_6ذهنت را همانند ابر سفیدی كه در آسمان است، آزاد كن. تلاش كن، اما نتایج كار را واگذار تا با هم كار بیایند برای ابر چه فرقی می كند باد از كدام سو بوزد. چرا وقتت را برای چیزی كه در كنترل تو نیست، تلف می كنی؟

هنگامی كه قصد انجام كاری را داری، از خود نپرس : دیگران آن را چگونه و با چه روشی انجام داده اند ؟ بلكه بپرس : چگونه می توانم آن را درست و به بهتـــــــــرین وجه ممكن انجام دهم. این را بدان كه همواره حقیقتی تازه در انتظار كشف شدن است. بدون احساس وجود این حقایق، كریستف كلمب هرگز به آمریكا نمی رسید و گراهام بل تلفن را اختراع نمی كرد.

nail_designs_cafeseven.net_7سعی كن كارهایت را از صمیم قلب انجام دهی. نه به صرف این كه ناچاری انجام دهی. باید به كارت ایمان داشته باشی. یك جریان آب ضعیف ، تنها نیمی از باغچه را آبیاری می كند.

لاک ناخن

—–

لاک ناخن دیزاین,ناخن دیزاین 2016,دیزاین 2016 ست,2016 ست ,لاک 2016 ست,لاک دیزاین,ست لاک ناخن,ناخن ست دیزاین,2016 لاک ناخن,دیزاین لاک,لاک ناخن دیزاین 2016 ست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs